Sääntömääräinen kevätkokous 2022

Sääntömääräinen kevätkokous 2022

15.3.2022 19:00
Nurmijärvi, Rajamäki
Rajamäen Kylätalo
SF-Caravan Nurmijärvi ry

Sääntömääräinen kevätkokous 2022

Saimme tiedon, että sääntömääräisen kevätkokouksemme pitopaikaksi sovittu Cafe Muru on toistaiseksi suljettu. Tästä syystä joudumme näin äärimmäisen lyhyellä varoitusajalla vaihtamaan kevätkokouksen paikkaa ja kellonaikaa.

Ajankohta: tiistai 15.3.2022
Uusi paikka: Rajamäen Kylätalo
Osoite: Terveystie 1, Rajamäki
Kokous alkaa klo 19:00

Kokouksessa käsitellään yhdistyksen sääntöjen määräämät asiat ja muut asiat, jotka on toimitettava 30 vrk ennen kokousta yhdistyksen puheenjohtalle: e.ahervuo@gmail.com

Jäsenkorttien tarkastus ennen kokousta.

Mikäli koronaan liittyvät rajoitukset niin edellyttävät, kokousta voidaan siirtää, tai muuttaa pidettäväksi etäkokouksena. Näin tapahtuessatiedotamme asiasta erikseen kotisivuillamme sfcnurmijarvi.com

Tervetuloa!

Tapahtumakalenteri

Lisää