Kiitos Esko.
Ryhdyin heti laittamaan paikkoja Google-karttaan. Koska niitä on näköjään todella paljon, en viitsinyt/jaksanut laittaa nyt kuin 16 paikalleen, jatkan myöhemmin lisää. Paikat on kohdennettu kartalle koordinaattien mukaan, ei siis osoitteen.
Paikkaan on lisätty tietoja (osoite, puh, www, email) tuosta antamastasi sivusta. Sieltä niitä jokainen voi käydä katsomassa lisää, jos osaa saksaa.
Kartta löytyy sivulta:
https://www.google.fi/maps/@45.7772228,22.522245,7z/data=!3m1!4b1!4m2!6m1!1szTBfzeYXLfvQ.kLpctV4pbZBQ?hl=fi
ja sen nimi on "Romania Camping"
AP
Käyttäjän lisäys viestiin 2.4.2016 klo 19:19:41
Tässä korjauksena toivottavsti aukeava linkki ko. karttaan:
https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zTBfzeYXLfvQ.kLpctV4pbZBQ&usp=sharing
Käyttäjän lisäys viestiin 3.4.2016 klo 15:53:16
Ne paikat, jotka pystyin selvittämään tuon hollantilais-saksalaisen sivun perusteella, ovat nyt kartassa, Yhteensä 140 kappaletta. Olisi hyvä kuulla, aukeaako kartta kaikille ja jos sitten sieltä löytyy joku virhe, kerro ihmeessä, korjataan se heti.
Kartta on siis osoitteessa:
https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zTBfzeYXLfvQ.kLpctV4pbZBQ&usp=sharing
Käyttäjän lisäys viestiin 9.4.2016 klo 11:38:49
Ei enää aukea kaikille. Katseluluvan saa osoitteesta: ikioma.postilaatikko@gmail.com niin kauan kuin olen kotona tai sellaisessa paikassa, missä netti pelaa ja tulee katsottua tuo sp-laatikko.
AP